Hakkımızda

Catering Şirketleri, Istanbul Avrupa Yakasinda hazır yemek ihtiyaçlariniz ve Istanbul genelinde yerinde üretim talepleriniz için
size bir telefon kadar yakınız. Catering şirketleri olarak referanslarımızdan bizi sorabilir yada kalitemizi test etmek için bizden yemek talep edebilirsiniz.

Hazır yemek firması olarak hizmet devamlılığı esas alınarak kurdugumuz müsteri ilişkilerinde kabiliyetimizi her zaman artırmaktayız.Catering firmaları olarak kaliteli catering yemek üretimi, Catering ve hazır yemek hizmetlerinde vazgeçilmez olmak ve siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak birincil hedefimizdir.Yemek siteleri ne ve catering firmalari na bakıldığında aradaki farkın hemen kalitemizle ortaya çıktığını anlayacaksınız.

Ayrıca, hazır yemek firmaları sektörünün içinden gelmiş olan gıda mühendisimiz ve insan sağlığına duyarlı profesyonel ekibimiz  toplu yemek fabrikaları nı yerinde denetlemektedir.

Fiyat Politikamız

Catering firmaları (şirketleri) olarak hijyen, kalite, lezzet odaklı hizmet sunan, Fiyat politikamiz, kullanılan malzemelerin kalitesinden, hijyen sartlarindan taviz vermeden, musterilerimizi destekleyici  şekilde itina ile hazırlanır.

Sağlıklı lezzetin ve damak tadınızın adresi olan Catering şirketi POLESAN daima tercih edilen bir yer olabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlayabilmek amacıyla kaliteden taviz vermeden fiyatlarını ekonomik olarak belirlemektedir.